Na Výstavišti, Mladá Boleslav, Husova 201

tábor: Jarní prázdniny na horách

obr.
č.1751
název tábora:Jarní prázdniny na horách
patří do kategorie:Pobytové akce
určeno pro:20 chlapců a dívek ve věku od 8 do 17 let
rezervace:otevřeno pro rezervace (5 volných míst)

Pobyt na horách je určen pro děti a mládež ve věku od 8 let. Nabízíme krásné a lety ověřené ubytování v penzionu U Potůčku ve Smržovce, od kterého je 10 minut chůze lyžařský areál Filip. V případě že nebude dostatek sněhu, jsou v plánu výlety po okolí. Dětem přidejte k běžnému kapesnému i 1150 Kč na permici na vlek. Tu zajistíme až na místě podle aktuálních sněhových podmínek. V ceně pobytu je doprava, strava a ubytování. Autobus odjíždí z parkoviště u Olympie v 9.00 hodin.
POUZE PRO LYŽAŘE, KTEŘÍ DOKÁŽÍ BEZ OBTÍŽÍ SJET SVAH! SNOWBOARD SI MOHOU VZÍT ÚČASTNÍCI STARŠÍ 15 LET!
cena:3050Kč

vedoucí tábora:

termín konání:
05.03 2018 až 09.03 2018 (5 dnů)
místo konání: Skiareál Filip

tento tábor spadá pod pracoviště:  Klub dětí a mládeže Mnichovo Hradiště

Bez přihlášení není rezervace tohoto kroužku/tábora možná.
Pokud si přejete zarezervovat tento kroužek/tábor, je nutné se zaregistrovat zde, nebo se přihlásit v hlavičce této stránky.